שלום לך,

אני מודה לך על שהקדשת מזמנך ונכנסת לאתר שלנו, בטוחני שתהיה זו חוויה מהנה ומועילה עבורך.

אשמח לספר לך עליי ולמה הקמתי את M.BRAND.

לאחר התמחות של שנים רבות בתפקידי ניהול שונים אשר כללו גם טיפול בשיווק ובפרסום של העסק / פרוייקט אותו ניהלתי, זכיתי לרכוש ידע רב בכל נושאי השיווק והפרסום החשובים לכל עסק וארגון. בנוסף לכך רכשתי ידע רב בכל תחום השיווק, מיתוג, תקשורת ופרסום במכללות מובחרות ועל ידי מרצים מומחים ומובילים בתחום. 

התשוקה הגדולה והאהבה הרבה שלי לתחום השיווק והפרסום במסגרת תפקידיי, הובילה אותי לקבלת ההחלטה על הקמת MBRAND  על מנת שיביא תועלת רבה לעסקים בהגדלת קהל לקוחותיהם והגדלת מכירות העסק שלהם, ולהביא לידי ביטוי את האהבה שלי לתחום השיווק והפרסום על ידי עשייה רבה להצלחת לקוחות M.BRAND.

את הרצון להקמת M.BRAND הוביל מאוד, גם, ה'אני מאמין' שלי בחיים - כל אחד ואחת יכול/ה ומסוגל/ת להגיע למימוש כל חלום או רצון שלו / שלה הן בתחום האישי והן בתחום העסקי. וכל אחד ואחת יכול/ה ומסוגל/ת להתמודד בהצלחה עם כל אתגרי החיים ואף לצמוח מהם לחיים טובים יותר. ומתוך אמונה יוקדת זו אני רואה כמטרת חיים! לאפשר דרכי ודרך עסקיי היום ובעתיד - לכל אחד ואחת לממש את הרצונות, השאיפות והחלומות העסקיים שלהם ולהגיע לאן שהם רוצים להגיע, להתרחב ולהתפתח. 

אשמח מאוד להיות במקום ובזמן שאת/ה עושה את הצעדים הבאים שלך / של העסק שלך - להתרחבות והתפתחות הלאה, ולהיות לצידך ולצד העסק שלך על מנת לתת לך את השירות המקצועי והטוב ביותר, על מנת שתצליח/י לממש את ההתרחבות וההתפתחות הבאה שלך ושל העסק שלך.  


שלך ובשבילך.
מנחם ברנד.
052-9536280
m4b@014.net.il